| 03 تیر 1400
En | 
کلنگ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به زمین زده خواهد شد

 کلنگ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به زمین زده خواهد شد

در اولین جلسه شورای معاونین اداره کل در سال 1400 تمام مباحث بر آن بود که هر چه سریعتر کلنگ ساختمان اداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به زمین زده شود .
دوشنبه، 27 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره راه و شهرسازی استان البرز در اولین نشست شورای معاونین ، مهندس خالقی مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز در دستور کاری ساخت ساختمان اداری را به مسئولین ذیربط ارجاع نمود .

مدیر کل راه و شهرسازی گفت : امیدواریم هر چه سریعتر این ویروس کرونا فروکش کند و کار با جدیت و تلاش مضاعف نسبت به اهداف از پیش تعیین شده شروع شود .

دکتر خالقی اظهار داشت کار مردم باید در اولویت قرار گیرد و سعی شود به صورت الکترونیکی باشد تا ورود متقاضی به دوایر اداری کاهش پیدا کند که این امر منجر به کاهش ترافیک شهری ، کاهش زمان ، کاهش مصرف سوخت و کاهش سرایت بیماری کرونا  خواهد شد .

و همچنین اعلام داشت کلیه اموری که میتوان برون سپاری کرد مثل کمیسیون ماده 12 به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است تا این موضوع کار شود و از حجم تردد ارباب رجوع کاسته شود .

سپس مهندس قزوینیان معاونت ساخت اداره کل گزارشی از فعالیتها و کارهای اولیه انجام شده ساختمان جدید اداره کل به صورت پاور پوینت ارائه داد و گفت : ساختمان اداری جدید یازده هزار متر مربع زیر بنا و مشتمل بر 7 طبقه است و هر طبقه با توجه به کاربرد اداری خاص دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشد .

پس از آن معاون شهرسازی و معماری ، معاون املاک و حقوقی و معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل هر کدام در حیطه کاری خود از نظر بنا و مستحدثات و تجهیزاتی که باید به کار گرفته شود و مبالغی که در هزینه کرد آن دخیل است و منابع تامین اعتبار مباحثی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار دادند .

در خاتمه مدیر کل پس از استماع صحبت های معاونین و ارائه راهکار گفت : نظم در کار مهمترین عامل برنامه کاری کارکنان است و معاونین نظم در کار و تقسیم کار به کارکنان را جدی گرفته تا انشالله خللی در انجام کار ایجاد نگردد و با انگیزه بیشتر به اهداف از پیش تعیین شده اداره کل نائل آئیم .

 

تصاویر
  • کلنگ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به زمین زده خواهد شد
ثبت امتیاز
فایل های پیوست
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها