| 03 تیر 1400
En | 
ساخت جاده طالقان – هشتگرد در ایستگاه پایانی

 ساخت جاده طالقان – هشتگرد در ایستگاه پایانی

دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل و به نقل از مهندس خالقی – مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز جاده زیبا و مهم طالقان – هشتگرد سرانجام به ایستگاه پایانی ساخت و ساز و عملیات عمرانی رسید و تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری که مزین است به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها به دست مسئولین خدوم کشور افتتاح خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز بیان داشت این جاده که دارای اهمیت بسیاری، بخصوص برای ساکنین شهرستان طالقان، است پس از حدود 22 سال فراز و فرود فراوان و با تمام سختیهای اجرای عملیات راهسازی سرانجام با همت مهندسین و کارگران زحمت کش استان البرز آماده بهره برداری شده است.
رضا خالقی افزود این پروژه در قطعه اول(شهر هشتگرد تا تونل) و دوم(تونل تا شهر طالقان) تا کنون اعتباری بالغ بر 130 میلیارد تومان به خود اختصاص داده و روند ساخت تونل در قطعه دوم نیز ادامه خواهد داشت و برای تکمیل این تونل به طول تقریبی یک کیلومتر 100 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی میشود.
خالقی کاهش چشمگیر مصرف سوخت ،کاهش 45 دقیقه ای زمان سفر از شهر طالقان تا مرکز استان و همچنین سهولت در تردد را از ویزگیهای بارز این مسیر زیبا و توریستی عنوان داشت و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از جاده طالقان – هشتگرد شاهد ایمنی و رضایتمندی بیش از پیش مردم شریف استان باشیم.
تصاویر
  • ساخت جاده طالقان – هشتگرد در ایستگاه پایانی
  • ساخت جاده طالقان – هشتگرد در ایستگاه پایانی
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها