| 03 تیر 1400
En | 
آغاز تحویل 408 واحد مسکن مهر شهرک ابریشم

 آغاز تحویل 408 واحد مسکن مهر شهرک ابریشم

408 واحد مسکن مهر به میمنت عید سعید فطر تحویل متقاضیان مسکن مهر میگردد
چهارشنبه، 15 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز تعداد 408 واحد از واحدهای پروژه نیارش دژ 3 ( پارس سرزمین ماهان 3 ) واقع در شهرک ابریشم کرج که به مرحله تکمیل و بهره برداری رسیده است به متقاضیان مسکن مهر تحویل میگردد .
مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز با بیان مطالب فوق افزود این پروژه دارای 3 فاز بوده که فاز سوم آن در حال حاضر آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان میباشد و فاز های یک و دو آن نیز در حال تکمیل میباشد و در آینده ای نزدیک کار واگذاری واحدها انجام خواهد شد ..
مهندس خالقی ضمن اشاره به سایر پروژه های ناتمام مسکن مهر در استان به تشریح پروژه های فعال در مسکن مهر پرداخت و گفت در مسکن مهر شهرک ابریشم سه مجموعه در حال تکمیل وجود دارد که سعی و تلاش ما بر این است که با جدیت و پشتکار لازم تمام موانع موجود بر سر راه را مرتفع نمائیم و کار را به پایان برسانیم و این قشر محروم را که سالیان متمادی منتظر مانده اند را خانه دار کنیم .
وی همچنین اضافه کرد در مسکن مهر شهرک البرز ( ماهدشت ) نیز 4 پروژه نا تمام وجود دارد که مراحل نهائی ساخت ( نصب انشعابات ) را میگذراند و در آینده ای بسیار نزدیک به خواست خداوند متعال شاهد بهره برداری و تحویل این واحد ها به متقاضیان محترم مسکن مهر خواهیم بود .
مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز در این گزارش با اشاره به فرمایشات مقام عالی وزارت در تکمیل هر چه سریعتر واحدهای ناتمام مسکن مهر گفت : سیاست دولت تدبیر و امید به اتمام رساندن کلیه واحد های مسکن مهر ناتمام در سریعترین زمان است و مجموعه همکاران اداره کل راه و شهرسازی استان البرز تمامی تلاش خود را بر این وظیفه معطوف نموده اند و از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد . و پیمانکاران مسکن مهر نیز دغدغه تامین اعتبار ساخت نداشته باشند چرا که هیچ مشکل مالی در این زمینه وجود ندارد و پرداختها به موقع انجام خواهد شد تا خللی در جریان تکمیل واحدها پیش نیاید و انشاالله همه این واحد ها تا پایان دولت تدبیر و امید تحویل متقاضیان مسکن مهر خواهد شد .
تصاویر
  • آغاز تحویل 408 واحد مسکن مهر شهرک ابریشم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها