جمعه، 9 خرداد 1399
En | 
کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی سال 1397

کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی سال 1397

تاریخ انتشار: 1398/07/03|   بازدید: 190 |  print

اداره کل راه و شهرسازی استان البرز موفق به کسب عنوان برتر در جشنواره شهید رجایی در سال 1397 شد و از تقی رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان به عنوان مدیر برتر دستگاه اجرایی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هر ساله و به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آن‌ها، با استفاده از آیین‌نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل‌های اجرایی مربوط در خصوص ارزیابی عملکرد سال، جشنواره شهید رجایی برگزار و از برترین دستگاه‌های اجرایی در استان تجلیل می‌شود.

در این ارزیابی ملاک انتخاب دستگاه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی است که اداره کل راه و شهرسازی استان البرز نیز با ارائه عملکرد مناسب و رعایت تمام شاخص‌های مقتضی موفق به کسب عنوان برتر شد و از رضایی مدیرکل راه و شهرسازی این استان به عنوان مدیر برتر دستگاه اجرایی تقدیر به عمل آمد.

استاندار البرز در آیین اختتامیه این جشنواره ضمن قدردانی از تمام دستگاههای برتر استان به طور ویژه از مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز تقدیر نمود و از وی به عنوان مدیری توانمند و قانونمدار و پر انرژی یاد کرد.

عزیزاله شهبازی همچنین گفت آقای رضایی از مدیرانی است که هر سندی را امضا کند من نیز پشت سر ایشان امضا می کنم چون وی فردی قانون دار و قانون شناس است و مقررات را رعایت می کنند.

وی همچنین گفت در زمان حضور آقای رضایی در استان البرز کارهایی که سالها معطل مانده بود به جریان افتاد و ایشان پای کار ایستاند و امروز از ایشان تقدیر و تشکر می گردد.

شایان ذکر است در این ارزیابی ملاک انتخاب دستگاه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی است که اداره کل راه و شهرسازی استان البرز نیز با ارائه عملکرد مناسب و رعایت تمام شاخص‌های مقتضی موفق به کسب عنوان برتر شد.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد