24 آبان 1398
En | 
جلسه شورای مدیران اداره کل برگزار شد

جلسه شورای مدیران اداره کل برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/06/10|   بازدید: 134 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل جلسه شورای مدیران اداره کل با موضوع بررسی وضع معیشت کارکنان و ساماندهی پرداخت اضافه کار به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس شریفی سرپرست مدیریت توسعه منابع گزارشی از میزان بودجه و اعتبارات تخصیص یافته بیان نمودو اظهار داشت با توجه به شرایط کشور و همچنین استان البرز در سال جاری شاهد کاهش چشمگیر بودجه بوده ایم و این کاهش بودجه باعث شده تامین خرجهای جاری اداره کل به ویژه پرداخت اضافه کار و رفاهی به کارمندان تحت شعاع قرار گیرد.

سپس هریک از مدیران در حیطه مدیریت خود و فعالیتهای کارمندان حوزه کاریشان مطالبی بیان داشتند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در پایان ضمن جمعبندی موضوعات  گفت با توجه به کسری بودجه امسال جهت تامین رفاهی کارمندان به نحوی برنامه ریزی شود تا به درآمد کارکنان و رفاه خانواده ها لطمه وارد نشود.

مهندس رضایی بیان داشت تمام مدیران باید ضمن رعایت اعتدال و مساوات، بین کارمندان فعال و قانونمند و دیگر کارکنان تفاوت قائل شده و ابزار تشویق این افراد را در میزان حقوق و دستمزد در نظر گیرند.

وی همچنین با توجه به اینکه دریافتی کارکنان به ویژه نیروهای قراردادی بسیار پایین است این نوید را داد تمام تلاش خود را جهت جذب اعتبارات به کار بسته تا همکاران اداره کل درآینده دچار مشکلات معیشتی نشوند.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد