24 آبان 1398
En | 
کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان نظرآباد به مناسبت هفته دولت

کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان نظرآباد به مناسبت هفته دولت

تاریخ انتشار: 1398/06/03|   بازدید: 89 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز ، به مناسبت فرارسیدن هفته دولت چند پروژه عمرانی در شهرستان نظرآباد به دست معاون وزیر کشور و استاندار البرز افتتاح و کلنگ زنی شد.

ابتدا مهندس جمالی نژاد – معاون عمرانی وزیر کشور ، دکتر شهبازی – استاندار البرز ، فرماندار شهرستان نظرآباد ، مدیرکل راه و شهرسازی و مدیران و مسئولین استانی با حضور در گلزار شهدای شهرستان نظرآباد به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند و سپس با حضور در پروژه احداث تقاطع غیر همسطح خور، تعریض محور بادامک و احداث کنارگذر آزادراه کرج – قزوین حدفاصل خور عرب آباد کلنگ شروع پروژه را زمین زدند.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز در ابتدا در خصوص احجام فنی و مشخصات پروژه های عمرانی شهرستان نظرآباد توضیحاتی را ارائه نمود و گفت تقاطع غیر همسطح خور با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال باعث دسترسی آسان به شهرستان و همچنین نزدیک شدن مرکز استان به شهر نظرآباد خواهد شد و در صورت تامین اعتبار لازم امیدواریم تا سال آینده افتتاح گردد.

تقی رضایی همچنین در خصوص پروژه چهار خطه نمودن محور بادامک توضیحاتی ارائه نمود و اظهار داشت طول این محور 1900 متر می باشد که با اعتبار بالغ بر 90 میلیارد در دست ساخت است و تا دهه فجر امسال قابل افتتاح خواهد بود.

شایان ذکر است پروژه های حداث قطعه سوم محور اشتهارد – نجم آباد – نظرآباد و اتصال محور تنکمان به جاده نظرآباد از دیگر پروژه های راهسازی فعال در شهرستان نظرآباد می باشد که در آینده نزدیک شاهد افتتاح آنها خواهیم بود.

 

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد