24 آبان 1398
En | 
سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل معرفی شد

سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل معرفی شد

تاریخ انتشار: 1398/05/24|   بازدید: 237 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل طی حکمی از سوی مهندس رضایی – مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز مهندس غلامرضا شریفی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل معرفی شد.

طی مراسمی که با حضور تمام مدیران ، روسای ادارات ستادی و کارشناسان اداره کل برگزار شد ابتدا مدیرکل راه و شهرسازی از زحمات بی شائبه و ارزنده آقای احمدی که به مقام ارزشمند بازنشستگی نائل گشتند تقدیر و تشکر نمود و ضمن اشاره به جایگاه والای بازنشستگی بیان داشت ایشان در طول 30 سال خدمت صادقانه همواره و با تمام وجود در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ ننمود و در چند سال اخیر که به عنوان معاون اداره کل مشغول به خدمت بود با تمام مشکلات و کمبودهایی که در استان البرز بود توانست کارنامه درخشانی از خود بجا بگذارد که رضایتمندی همکاران و مراجعین را به همراه داشت.

 مهندس رضایی همچنین مهندس غلامرضا شریفی را که پیش از این مشاور مدیرکل راه و شهرسازی بود را به عنوان  سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل معرفی نمود و سابقه درخشان ، حسن انجام کار و تخصص کاری و مدیریت و درایت ایشان در استان البرز را از دلایل انتخاب ایشان برشمرد.

در پایان احمدی ضمن تقدیر از تمام مدیران و کارکنان اداره کل راه و شهرسازی سالهای آخر کاری خود که در  استان البرز سپری شد را از بهترین مقاطع کاری برشمرد و اظهار داشت موفقیتهای حاصله با همراهی تمام همکاران صورت گرفته است.

در پایان مهندس رضایی با اهدا لوح از زحمات سید احمد احمدی در زمان تصدی پست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد