22 آذر 1398
En | 
 سامانه میز خدمت الکترونیک اداره کل راه و شهرسازی استان البرز راه اندازی شد.

سامانه میز خدمت الکترونیک اداره کل راه و شهرسازی استان البرز راه اندازی شد.

تاریخ انتشار: 1398/05/02|   بازدید: 131 |  print

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز از راه اندازی سامانه میز خدمت الکترونیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز

در این خصوص گفت با توجه به تاکید ریاست محترم جمهور و بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص استقرار و پیاده سازی میزخدمت الکترونیک و در راستای تحقق دولت الکترونیک و شفاف سازی ارائه خدمت به شهروندان ، این اداره کل اقدام به راه اندازی سامانه میز خدمت هوشمند نموده است .

سید احمد احمدی در شرح این سامانه بیان داشت  درطراحی این سامانه از تکنولوژی های روز استفاده گردیده است که قابل استفاده در تمامی دستگاهها (رایانه های رومیزی ، تبلتها و موبایلها) می باشد و این سامانه بصورت کاملا تعاملی طراحی گردیده  و متقاضی می تواند کلیه روندهای ارائه خدمت را پیگیری نماید و بصورت الکترونیکی با کارشناس مربوطه در تعامل باشد. اطلاع رسانی از طریق پیامک از قابلیت های دیگر این سامانه می باشد.

شایان ذکر است این سامانه با آدرس Eservice.Alborzrud.ir  در دسترس مردم است و  در حال حاضر خدماتی از قبیل استعلام سوابق مالکیت و یا استفاده از تسهیلات دولتی ، استعلام وام مسکن یکم ، استعلام نوعیت زمین ، اخذ سند مالکیت ، پیگیری صورت وضعیت ، پیگیری مکاتبات اداری ، ملاقات حضوری با مدیرکل و معاونین بصورت کاملا الکترونیکی قابل دسترس می باشد و درخصوص خدماتی که جهت دریافت خدمت نیاز به مراجعه حضوری متقاضی می باشد نیز امکان پیگیری الکترونیکی این قبیل خدمات وجود دارد.

 

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد