27 مهر 1398
En | 
جلسه شورای فرهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز برگزار شد

جلسه شورای فرهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/04/15|   بازدید: 78 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل جلسه شورای فرهنگی به ریاست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حضور تمام اعضا این شورا و با هدف برنامه ریزی هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جلسات شورای فرهنگی بیان داشت برگزاری این جلسات و اجرایی نمودن مصوبات آن باعث ایجاد وحدت و نشاط در بین کارکنان اداره کل می گردد.

احمدی همچنین گفت در سالهای گذشته اقدامات خوبی در زمینه اقامه نماز و بحث  عفاف و حجاب در اداره کل صورت گرفته است و ادامه این روند و حفظ جایگاه کنونی مستلزم برپایی بیشتر جلسات فرهنگی و تلاش تمام اعضا می باشد.

در ادامه هریک از اعضا مباحثی را مطرح نمودند که در خصوص هریک از این مسائل بحث و تصمیم گیری شد که از جمله می توان به تقدیر از همکاران با حجاب برتر، تهیه لباس مناسب اسلامی برای بانوان اداره کل، تدارک محیط مناسب برای وضو خانه خواهران، برپایی اردوهای ورزشی و سیاحتی برای همکاران و برگزاری کلاسهای آموزشی سبک زندگی اشاره نمود.

در پایان آقایان شعبانی مدیر حراست و رحمت پور رئیس اداره روابط عمومی اداره کل ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه نماز و عفاف و حجاب و همچنین اقدامات فرهنگی ادارات توسعه منابع و فناوری اطلاعات از حمایتهای آقای مهندس رضایی - مدیرکل و آقای احمدی معاون توسعه مدیریت در سالهای اخیر که باعث پیشبرد اهداف فرهنگی شده تقدیر نمودند.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد