دوشنبه، 12 خرداد 1399
En | 
بازدید رئیس سازمان برنامه‌وبودجه از پروژه های راهسازی استان البرز

بازدید رئیس سازمان برنامه‌وبودجه از پروژه های راهسازی استان البرز

تاریخ انتشار: 1398/03/21|   بازدید: 189 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز معاون رئیس‌جمهور  و رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در راس هیاتی از پروژه های راهسازی استان البرز بازدید نمود.

محمدباقر نوبخت صبح سه‌شنبه در جریان بازدید از پروژه آزادراه تهران - شمال، از تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل فاز یک این پروژه خبر داد و اظهار کرد: پس از تخصیص اعتبار موردنظر، انتظار داریم طی ۲ ماه فاز یک این پروژه تکمیل و زیر بار ترافیک برود.

وی با اشاره به اینکه موظف هستیم وضعیت تردد مردم در جاده‌های شمالی را تسهیل کنیم، گفت: شایسته نیست مردم، تعطیلات خود را در ترافیک سنگین مسیر شمال کشور صرف کنند.

معاون رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه پنجه در پنجه نظام سلطه قرارگرفته‌ایم و با برنامه‌ریزی دقیق درصدد به نمایش گذاشتن اراده ملی برای مقاومت هستیم، بیان کرد: روند رشد و توسعه کشور توأم با مقابله با استکبار و باقدرت استمرار خواهد داشت.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه تأکید کرد: این تعهد را در خود ایجاد کرده و امسال علاوه بر بهره‌برداری از قطعه اول آزادراه تهران - شمال، شاهد بهره‌برداری از ۳۰۰ کیلومتر آزادراه جدید در کشور خواهیم بود.

نوبخت همچنین افزود: بنیاد مستضعفان نیز برای تکمیل فاز نخست این پروژه ۳۰۰ میلیارد تومان اختصاص خواهد داد.

استاندار البرز نیز در حاشیه بازدید از آزاد راه تهران - شمال در جمع خبرنگاران افزود: دولت هزینه و وقت زیادی صرف پروژه های راه سازی در استان البرز کرده است.

عزیزاله شهبازی ادامه داد: از زمان آغاز فعالیت دولت «تدبیر وامید» اقدامات موثری در این زمینه شاهد هستیم.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: پروژه های قابل توجهی در البرز برای کاهش بار ترافیکی درحال اجرا است که از جمله آن می توان به تعریض خطوط جنوبی وشمالی اتوبان تهران- کرج از محدوده گرمدره به حصارک اشاره داشت.

شهبازی گفت: پروژه چرمشهر - آبیک و گذرگاه شمالی شهر کرج از دیگر پروژه ها برای گشایش گره ها. ترافیکی در استان البرز به شمار می روند.

وی ادامه داد: ۲۰ کیلومتر از پروژه آزاد راه تهران - شمال در البرز واقع شده و روند اجرایی این پروژه ها در دولت دوازدهم به صورت جدی دنبال شد که این پروژه نقش موثری در کاهش ترافیک و مصرف سوخت دارد.

استاندار البرز اضافه کرد: پروژه آزاد راه تهران - شمال به عنوان یک کنسرسیوم بین بنیاد مستضعفان و شرکت زیر ساخت را ه های کشور مطرح است که ۱۷ هزار میلیارد ریال سهم دولت در این پروژه محقق شده است.

وی افزود: تمام معارضان و مشکلات اجرای پروژه آزاد راه تهران - شمال در حوزه جغرافیایی استان البرز برطرف شده است.

 


 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد