27 مرداد 1398
En | 
جلسه شورای  فرهنگی اداره کل برگزار شد

جلسه شورای فرهنگی اداره کل برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/02/19|   بازدید: 85 |  print

به گزارش روابط عمومی اداره کل جلسه شورای  فرهنگی با ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با موضوع نکوداشت ماه مبارک رمضان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات یکساله شورای اقامه نماز بیان شد و هریک از اعضا حاضر در شورای فرهنگی به بیان مطالب و پیشنهاداتی در راستای اجرای برنامه های معنوی در ماه مبارک رمضان پرداختند.

 

سپس معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل با بیان فضیلتهای ماه مبارک رمضان اظهار داشت ماه رمضان بهترین فرصت برای خودسازی و نمود واقعی صفات حسنه در رفتار و اعمال افراد است و این ماه باید مغتنم شمرده شود تا با اشاعه معنویات باعث رشد و تعالی اخلاق اسلامی در جامعه شویم.

سید احمد احمدی از اعضای شورای فرهنگی حاضر در جلسه خواست تا در این ماه مبارک با ایجاد فضای صمیمی و بر پایه صداقت در اداره کل رضایت حداکثری مراجعین را فراهم آورند .

در پایان و با نظر اعضا مقرر شد جهت حفظ ارزشهای ماه مبارک رمضان  برای  همکاران و مراجعینی که به دلایل شرعی و پزشکی قادر به روزه گرفتن نیستند  چند اتاق در اداره کل در نظر گرفته شود و همچنین مقرر شد بعد از نمازهای ظهر و عصر محفل قرائت آیات قرآن کریم در نمازخانه اداره کل برگزار گردد.

لیست تگ ها
سبحاناسماعیلی
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد