03 خرداد 1398
En | 
جلسه شورای مدیران اداره کل برگزار گردید

جلسه شورای مدیران اداره کل برگزار گردید

تاریخ انتشار: 1397/12/19|   بازدید: 55 |  print

به گزارش  اداره روابط عمومی جلسه شورای مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به ریاست مهندس رضایی- مدیرکل برگزار گردید.

رئیس اداره روابط عمومی در این خصوص گفت در ابتدای این جلسه هریک از مدیران عملکرد سال گذشته خود را بیان نمودند و همچنین مشکلات و درخواستها در حوزه کاری خود را به سمع حاضرین رساندند.

رحمت پور بیان داشت در سال گذشته اداره کل راه و شهرسازی استان البرز توانست با عملکرد مناسب خود رتبه های خوبی کسب کند و به تبع درسال 1397 تمجید مسئولین ذیربط و همچنین رضایتمندی مراجعین را به همراه داشت که از جمله آن می توان به کسب عناوین برتر در جشنواره شهید رجایی ، حراست ، مسکن و ساختمان و همچنین برپایی نمایشگاه بازآفرینی شهر و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اشاره نمود.

احمدی مدیر توسعه مدیریت و منابع انسانی نیز عنوان داشت در سال گذشته 84 درصد از اعتبارات به اداره کل اختصاص یافته است که امیدواریم با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و فعالیتهای موثر اداره کل در زمینه های عمرانی و معیشتی کارکنان در سال آینده شاهد افزایش اعتبار لازم باشیم.

در پایان مهندس رضایی – مدیرکل راه شهرسازی استان البرز ضمن ارائه راهکارهای مناسب و تبیین خط عملکردی اداره کل در سال آینده،  از تلاشهای تمام همکاران اداره کل تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد در آینده نیز این روند رو به رشد ادامه داشته باشد تا شاهد رضایت بیش از پیش مردم در حوزه راه و شهرسازی باشیم.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد